Śląskie Wirtualne Targi Pracy już za nami!

Print Drukuj

W dniach 26-27 października 2022 r. odbyły się Śląskie Wirtualne Targi Pracy, organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach i Śląską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy. Uczestnicy mogli korzystać z wirtualnych wizyt u pracodawców, konsultacji z doradcami oraz testów predyspozycji zawodowych. Zorganizowano również sesje na temat funduszy unijnych.

Podczas wydarzenia doradcy klienta byli dostępni na czacie, oferując informacje o aktualnych ofertach pracy i pomoc w zakresie rynku pracy. Uczestnicy mieli możliwość aktywnego udziału w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Organizatorzy podziękowali za uczestnictwo i aktywność odwiedzających.

W dniach 26-27 października 2022 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 odbyły się Śląskie Wirtualne Targi Pracy organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Śląską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach, na których swoje stoisko miał również Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie.

W programie targów Organizatorzy umożliwili odwiedzającym korzystanie z  wirtualnych wizyt u pracodawców z terenu całego województwa śląskiego, konsultacji z doradcami, wykonanie testów predyspozycji zawodowych oraz zdobycie wiedzy o funduszach unijnych.

Podczas trwania wydarzenia doradcy klienta instytucjonalnego dostępni byli na czacie, podczas którego można było porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, zapytać o zakres świadczonej pomocy oferowanej przez tut. Urząd, jak również znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania związane z rynkiem pracy.

Dziękujemy Organizatorom za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu, a Odwiedzającym za uczestnictwo i aktywność w kreowaniu swojej kariery zawodowej.
 
Informacje o publikacji dokumentu