Seminarium nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Print Drukuj

Instytut Badań Edukacyjnych organizuje serię seminariów informacyjnych na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, które odbędą się w trzech miastach: Częstochowie, Bielsku-Białej i Katowicach w dniach 21, 22 i 27 czerwca 2018 roku. Warsztaty wymagają zgłoszenia minimum 15 osób na każdą edycję; w przeciwnym razie zorganizowana zostanie tylko jedna edycja, ostatecznie w Katowicach, jeżeli tam zgłosi się najwięcej uczestników. Informacja o lokalizacji seminarium będzie podana na 3 dni przed wydarzeniem.

Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem formularzy dostępnych pod wskazanymi linkami dla każdej lokalizacji. Udział w seminariach jest skierowany do pracodawców, właścicieli firm oraz doradców zawodowych.

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza do udziału w ostatnich edycjach seminarium informacyjnego nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, skierowanego do pracodawców, właścicieli firm i doradców zawodowych. W najbliższym czasie planowane są trzy seminaria w różnych miastach w następujących terminach:
  • 21.06.2018 r. w Częstochowie
  • 22.06.2018 r. w Bielsku-Białej
  • 27.06.2018 r. w Katowicach.
Warunkiem odbycia się planowanych warsztatów jest zgłoszenie co najmniej 15 osób na każdą z edycji. W przypadku mniejszej liczby zgłoszonych osób odbędzie się jedna edycja prawdopodobnie w ostatnim wskazanym terminie czyli 27.06.2018 r. w mieście, gdzie będzie zgłoszona największa liczba uczestników. O ewentualnych zmianach dotyczących miejsca organizacji seminarium organizatorzy poinformują ok. 3 dni przed danym wydarzeniem.

Rekrutacja do udziału w seminarium odbywa się za pośrednictwem formularzy zgłoszeniowych dostępnych pod niżej wskazanymi linkami:

https://www.instytutsiag.pl/ibe/czestochowa-21-06-2018/
https://www.instytutsiag.pl/ibe/bielsko-biala-22-06-2018/
https://www.instytutsiag.pl/ibe/katowice-27-06-2018/


Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy
Informacje o publikacji dokumentu